רפואהקורסי קיץבגרויותפסיכומטרי

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

רפואה לעם - סבבי הכנה למור מרקם בן גוריון (באר שבע) ביוגרפי ומסר (6 שנתי + 4 שנתי) ולרפואת שיניים

 

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2022:  

 

לוח מפגשים סבבי הכנה למור מרקם בן-גוריון ביוגרפי ומס"ר (6 שנתי + 4 שנתי) לשנת 2022:
https://www.refualaam.co.il/assets/pdf/refua.pdf

 

כל סבב מכיל 3 מפגשים. פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך.

 

אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות). סבבי ההכנה למור מרקם באר שבע ביוגרפי ומסר מיועדים למסלולים ה-6 שנתי וה-4 שנתי ומספקים את כלל הנחוץ עבור יום השאלונים הביוגרפי, ימי התחנות בעל-פה וימי ההערכה בבאר שבע.

 

הסבבים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125קומה 1 (דלת שמאל ביציאה מהמעלית), תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי), עד להודעה חדשה אודות מעבר צפוי למתחמינו החדש של רפואה לעם בסביבת אזור זה בתל אביב.

 

הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).

 

סבבים אחדים עשויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה). לכן וככל שבאפשרותך לעשות זאת, נמליץ לשריין מקום באחד מהסבבים האחרונים שפתוחים לרישום באזור המרכז (במידה ונותר מקום).

 

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.

 

בהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

 

ההרשמה לסבבי ההכנה כרוכה בעלות של כ-150 שקלים למפגש בן 4.5 שעות (33 שקלים לשעה), 460 שקלים סה"כ ל-3 מפגשי ההכנה לאור מספר מוגבל ומצומצם בלבד של משתתפים שיאושר להשתתף במפגשים בתקופה זו של הקורונה.

 

נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה מסובסדת כבעבר, בהתאם לאופי הפעילות הניהולי התנדבותי. 

 

עלויות התקורה וההוצאות הכרוכות בשימוש במתחם החדש הצמוד לתחנת רכבת השלום ועזריאלי בתל אביב עבור גישה נוחה מכל רחבי הארץ כרוכה בעלות יחסית זו השנה לצורך כיסוי הוצאות מבלי להיכנס לגירעון (33 שקלים לשעה - 150 שקלים למפגש בן 4.5 שעות).

 

בשלב זה נקבעו מספר מקומות מצומצם לכל סבב על פי הנחיות הממשלה, הרישום לכל סבב ייסגר עם גמר המקומות בו.

 

בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם (סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו) באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום וההשתתפות בסבב ההכנה. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום. תרגול נוסף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים של (33 שקלים לשעה - 460 שקלים סה"כ עבור 3 מפגשי הסדנה, 4.5 שעות למפגש). 

 

אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל. מענה בנושאים הקשורים לרפואה (מור, מרקם, באר שבע, ביוגרפי ומסר ל-6 שנתי ול-4 שנתי, ראיונות ושאלוני רפואת שיניים) ניתן במייל בלבד, ולא טלפונית. כלומר, דרך ההתקשרות בנושאים הנוגעים לרפואה היא במייל בלבד:

refualaam@gmail.com

לתחומי סבבי ההכנה לרפואה לאורך השנים לא מיועד להיות מענה טלפוני.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת תשלום מסובסד לסבב ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לסבב ההכנה (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר וההנחיות במייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב הכנה). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

 

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים / שבוע/ות כדי להספיק להשיב לכלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

נבהיר כי פתיחת סבבי ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום סבב / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הסבב / המפגש יבוטל והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

 

סבבי ההכנה הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

נכון לרגע זה נקבעו מספר מצומצם של סבבי הכנה למור מרקם בן-גוריון ביוגרפי ומסר (6 שנתי + 4 שנתי) באזור המרכז לתקופה זו, המפורטים באתר:

http://refualaam.co.il/site/register/form

 

בשלב זה אין צפי למועד פרסום סבבים נוספים על אלו הזמינים לרישום באתר. לאחר שלא ייוותרו מקומות בסבבים הנוכחיים, תיתכן פתיחת סבבים נוספים (גם באזורים נוספים). במקרה כזה, נעדכן על כך בדף הפייסבוק: facebook.com/refualaam

 

עם זאת, פתיחת סבבי הכנה נוספים אינה ניתנת להבטחה כמובן, בייחוד בתקופה חריגה זו של קורונה. לכן ככל שבאחד מהסבבים המופיעים באתר לשבוע הקרוב עדיין נותרו מקומות פנויים וקיימת האפשרות לרישום ובמידה והדבר מתאפשר, נמליץ לשריין מקום.
 
 
עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק: https://facebook.com/refualaam


עדכונים שוטפים בדף האינסטגרם: https://www.instagram.com/academylaam
 

עדכונים בקבוצת הפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/refualaam

 

מדיניות ביטולים / שינויים / דחיית / הקפאת מועד סבב מפגשים (קורס) מלא או מפגש אחד או יותר:

א. לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ב. ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - לא יאפשר הפקת כל החזר. יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד/ה בסבב הכנה מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות, ורישום של הרגע האחרון (בתוך שבועיים קודם למועד המפגש הראשון) אינו מקובל. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד/ה (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת ביטול / דחיית מועד סבב / "הקפאת" מועד סבב החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, ללא תלות בנסיבות, חריגות ככל שיהיו, בשליטת התלמיד/ה או שלא בשליטתו/ה.

 

ג. החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, עשויה להיות אפשרות של החלפת מועד סבב שלם או מפגש שיעור מסוים בו - באופן של "ראש בראש" בלבד, עם נרשם/ת מסבב אחר (או מסירת המקום בסבב), דרך קבוצת הפייסבוק שלנו:
facebook.com/groups/refualaam

("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים, או אל מפגש השיעור המסוים בסבב אחר). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין:
שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + מספר סבב נוכחי (לפני ההחלפה),
שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + מספר סבב נוכחי (לפני ההחלפה).

מובהר כי אנו לא יכולים להתחייב לזמינות אפשרות זו, התלויה בתלמידים אחרים בסבבים ותוכניותיהם.

כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים / שבוע/ות כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה קצרה. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

רפואה לעם

קורסי הכנה למבחן הידע

 

טרם זמין לרישום

סבבי הכנה למר"ב (שאלון אנליטי פסיכומטרי)

 

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2022:  

 

לוח מפגשים סבבי הכנה לביוגרפי ומס"ר (מסלול 4 שנתי) לשנת 2022:
https://www.refualaam.co.il/assets/pdf/refua.pdf

סבבי הכנה למרב (שאלון אנליטי 4 שנתי) לשנת 2022

 

כל סבב מכיל 3 מפגשים. פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך.

 

כל סבב הכנה לשאלונים הביוגרפיים ולמס"ר (המכין הן לשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי והן לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי) מכיל 3 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

ההכנה לשאלון הביוגרפי שבכתב מתקיימת גם היא במסגרת סבבי ההכנה למס"ר, המכינים גם לשלב הבא במיונים למסלול ה-4 שנתי, מרכז תחנות מס"ר (ראיונות שבעל פה). הכנה זו זהה להכנה הניתנת לחלק הראיונות למסלול ה-6 שנתי.

 

כל סבב הכנה למרב (הכנה לשאלון האנליטי ל-4 שנתי) מכיל 2 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

מפגשי ההכנה למרב מתמקדים בהכנה למבחן האנליטי. יינתנו חומרי תרגול מקיפים של רפואה לעם (בית ספר ארצי המוכר מטעם משרד החינוך לפסיכומטרי אנליטי).

 

אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על בסיס השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות). סבבי ההכנה לביוגרפי ומסר מיועדים למסלול ה-4 שנתי ומספקים את כלל הנחוץ עבור יום השאלונים הביוגרפי, ימי התחנות בעל-פה (6 שנתי ו-4 שנתי) וימי ההערכה בבאר שבע.

 

ההרשמה לסבבי ההכנה לשאלונים הביוגרפיים ולמס"ר (המכינים הן לשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי והן לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי) מתקיימת בנפרד. 

 

הסבבים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125קומה 1 (דלת שמאל ביציאה מהמעלית), תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי), עד להודעה חדשה אודות מעבר צפוי למתחמינו החדש של רפואה לעם בסביבת אזור זה בתל אביב.

 

הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).

 

סבבים אחדים עשויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה). לכן וככל שבאפשרותך לעשות זאת, נמליץ לשריין מקום באחד מהסבבים האחרונים שפתוחים לרישום באזור המרכז (במידה ונותר מקום).

 

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.

 

בהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

 

ההרשמה לסבבי ההכנה כרוכה בעלות של כ-150 שקלים למפגש בן 4.5 שעות (33 שקלים לשעה), 460 שקלים סה"כ ל-3 מפגשי ההכנה לאור מספר מוגבל ומצומצם בלבד של משתתפים שיאושר להשתתף במפגשים בתקופה זו של הקורונה.

 

נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה מסובסדת כבעבר, בהתאם לאופי הפעילות הניהולי התנדבותי. 

 

עלויות התקורה וההוצאות הכרוכות בשימוש במתחם החדש הצמוד לתחנת רכבת השלום ועזריאלי בתל אביב עבור גישה נוחה מכל רחבי הארץ כרוכה בעלות יחסית זו השנה לצורך כיסוי הוצאות מבלי להיכנס לגירעון (33 שקלים לשעה - 150 שקלים למפגש בן 4.5 שעות).

 

בשלב זה נקבעו מספר מקומות מצומצם לכל סבב על פי הנחיות הממשלה, הרישום לכל סבב ייסגר עם גמר המקומות בו.

 

בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם (סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו) באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום וההשתתפות בסבב ההכנה. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום. תרגול נוסף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים של (33 שקלים לשעה - 460 שקלים סה"כ עבור 3 מפגשי הסדנה, 4.5 שעות למפגש). 

 

אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל. מענה בנושאים הקשורים לרפואה (מור, מרקם, באר שבע, ביוגרפי ומסר ל-6 שנתי ול-4 שנתי, ראיונות ושאלוני רפואת שיניים) ניתן במייל בלבד, ולא טלפונית. כלומר, דרך ההתקשרות בנושאים הנוגעים לרפואה היא במייל בלבד:

refualaam@gmail.com

לתחומי סבבי ההכנה לרפואה לאורך השנים לא מיועד להיות מענה טלפוני.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת תשלום מסובסד לסבב ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לסבב ההכנה (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר וההנחיות במייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב הכנה). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

 

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים / שבוע/ות כדי להספיק להשיב לכלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

נבהיר כי פתיחת סבבי ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום סבב / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הסבב / המפגש יבוטל והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

 

סבבי ההכנה הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

נכון לרגע זה נקבעו מספר מצומצם של סבבי הכנה למור מרקם בן-גוריון ביוגרפי ומסר (6 שנתי + 4 שנתי) באזור המרכז לתקופה זו, המפורטים באתר:

http://refualaam.co.il/site/register/form

 

בשלב זה אין צפי למועד פרסום סבבים נוספים על אלו הזמינים לרישום באתר. לאחר שלא ייוותרו מקומות בסבבים הנוכחיים, תיתכן פתיחת סבבים נוספים (גם באזורים נוספים). במקרה כזה, נעדכן על כך בדף הפייסבוק: facebook.com/refualaam

 

עם זאת, פתיחת סבבי הכנה נוספים אינה ניתנת להבטחה כמובן, בייחוד בתקופה חריגה זו של קורונה. לכן ככל שבאחד מהסבבים המופיעים באתר לשבוע הקרוב עדיין נותרו מקומות פנויים וקיימת האפשרות לרישום ובמידה והדבר מתאפשר, נמליץ לשריין מקום.
 
 
עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק: https://facebook.com/refualaam


עדכונים שוטפים בדף האינסטגרם: https://www.instagram.com/academylaam
 

עדכונים בקבוצת הפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/refualaam

 

מדיניות ביטולים / שינויים / דחיית / הקפאת מועד סבב מפגשים (קורס) מלא או מפגש אחד או יותר:

א. לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ב. ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - לא יאפשר הפקת כל החזר. יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד/ה בסבב הכנה מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות, ורישום של הרגע האחרון (בתוך שבועיים קודם למועד המפגש הראשון) אינו מקובל. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד/ה (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת ביטול / דחיית מועד סבב / "הקפאת" מועד סבב החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, ללא תלות בנסיבות, חריגות ככל שיהיו, בשליטת התלמיד/ה או שלא בשליטתו/ה.

 

ג. החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, עשויה להיות אפשרות של החלפת מועד סבב שלם או מפגש שיעור מסוים בו - באופן של "ראש בראש" בלבד, עם נרשם/ת מסבב אחר (או מסירת המקום בסבב), דרך קבוצת הפייסבוק שלנו:
facebook.com/groups/refualaam

("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים, או אל מפגש השיעור המסוים בסבב אחר). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין:
שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + מספר סבב נוכחי (לפני ההחלפה),
שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + מספר סבב נוכחי (לפני ההחלפה).

מובהר כי אנו לא יכולים להתחייב לזמינות אפשרות זו, התלויה בתלמידים אחרים בסבבים ותוכניותיהם.

כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים / שבוע/ות כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה קצרה. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

רפואה לעם

סבבי הכנה למרב (שאלון אנליטי) וסבבי הכנה למסר (שאלון ביוגרפי וראיונות בעל-פה)

  

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2022:  

 

לוח מפגשים סבבי הכנה לביוגרפי ומס"ר (מסלול 4 שנתי) לשנת 2022:
https://www.refualaam.co.il/assets/pdf/refua.pdf

וסבבי הכנה למרב (שאלון אנליטי 4 שנתי) לשנת 2022

 

כל סבב מכיל 3 מפגשים. פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך.

 

כל סבב הכנה לשאלונים הביוגרפיים ולמס"ר (המכין הן לשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי והן לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי) מכיל 3 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

ההכנה לשאלון הביוגרפי שבכתב מתקיימת גם היא במסגרת סבבי ההכנה למס"ר, המכינים גם לשלב הבא במיונים למסלול ה-4 שנתי, מרכז תחנות מס"ר (ראיונות שבעל פה). הכנה זו זהה להכנה הניתנת לחלק הראיונות למסלול ה-6 שנתי.

 

כל סבב הכנה למרב (הכנה לשאלון האנליטי ל-4 שנתי) מכיל 2 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

מפגשי ההכנה למרב מתמקדים בהכנה למבחן האנליטי. יינתנו חומרי תרגול מקיפים של רפואה לעם (בית ספר ארצי המוכר מטעם משרד החינוך לפסיכומטרי אנליטי).

 

אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על בסיס השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות). סבבי ההכנה לביוגרפי ומסר מיועדים למסלול ה-4 שנתי ומספקים את כלל הנחוץ עבור יום השאלונים הביוגרפי, ימי התחנות בעל-פה (6 שנתי ו-4 שנתי) וימי ההערכה בבאר שבע.

ההרשמה לסבבי ההכנה לשאלונים הביוגרפיים ולמס"ר (המכינים הן לשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי והן לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי) מתקיימת בנפרד. 

 

הסבבים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125קומה 1 (דלת שמאל ביציאה מהמעלית), תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי), עד להודעה חדשה אודות מעבר צפוי למתחמינו החדש של רפואה לעם בסביבת אזור זה בתל אביב.

 

הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).

 

סבבים אחדים עשויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה). לכן וככל שבאפשרותך לעשות זאת, נמליץ לשריין מקום באחד מהסבבים האחרונים שפתוחים לרישום באזור המרכז (במידה ונותר מקום).

 

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.

 

בהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

 

ההרשמה לסבבי ההכנה כרוכה בעלות של כ-150 שקלים למפגש בן 4.5 שעות (33 שקלים לשעה), 460 שקלים סה"כ ל-3 מפגשי ההכנה לאור מספר מוגבל ומצומצם בלבד של משתתפים שיאושר להשתתף במפגשים בתקופה זו של הקורונה.

 

נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה מסובסדת כבעבר, בהתאם לאופי הפעילות הניהולי התנדבותי. 

 

עלויות התקורה וההוצאות הכרוכות בשימוש במתחם החדש הצמוד לתחנת רכבת השלום ועזריאלי בתל אביב עבור גישה נוחה מכל רחבי הארץ כרוכה בעלות יחסית זו השנה לצורך כיסוי הוצאות מבלי להיכנס לגירעון (33 שקלים לשעה - 150 שקלים למפגש בן 4.5 שעות).

 

בשלב זה נקבעו מספר מקומות מצומצם לכל סבב על פי הנחיות הממשלה, הרישום לכל סבב ייסגר עם גמר המקומות בו.

 

בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם (סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו) באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום וההשתתפות בסבב ההכנה. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום. תרגול נוסף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים של (33 שקלים לשעה - 460 שקלים סה"כ עבור 3 מפגשי הסדנה, 4.5 שעות למפגש). 

 

אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל. מענה בנושאים הקשורים לרפואה (מור, מרקם, באר שבע, ביוגרפי ומסר ל-6 שנתי ול-4 שנתי, ראיונות ושאלוני רפואת שיניים) ניתן במייל בלבד, ולא טלפונית. כלומר, דרך ההתקשרות בנושאים הנוגעים לרפואה היא במייל בלבד:

refualaam@gmail.com

לתחומי סבבי ההכנה לרפואה לאורך השנים לא מיועד להיות מענה טלפוני.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת תשלום מסובסד לסבב ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לסבב ההכנה (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר וההנחיות במייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב הכנה). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

 

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים / שבוע/ות כדי להספיק להשיב לכלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

נבהיר כי פתיחת סבבי ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום סבב / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הסבב / המפגש יבוטל והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

 

סבבי ההכנה הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

נכון לרגע זה נקבעו מספר מצומצם של סבבי הכנה למור מרקם בן-גוריון ביוגרפי ומסר (6 שנתי + 4 שנתי) באזור המרכז לתקופה זו, המפורטים באתר:

http://refualaam.co.il/site/register/form

 

בשלב זה אין צפי למועד פרסום סבבים נוספים על אלו הזמינים לרישום באתר. לאחר שלא ייוותרו מקומות בסבבים הנוכחיים, תיתכן פתיחת סבבים נוספים (גם באזורים נוספים). במקרה כזה, נעדכן על כך בדף הפייסבוק: facebook.com/refualaam

 

עם זאת, פתיחת סבבי הכנה נוספים אינה ניתנת להבטחה כמובן, בייחוד בתקופה חריגה זו של קורונה. לכן ככל שבאחד מהסבבים המופיעים באתר לשבוע הקרוב עדיין נותרו מקומות פנויים וקיימת האפשרות לרישום ובמידה והדבר מתאפשר, נמליץ לשריין מקום.
 
 
עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק: https://facebook.com/refualaam


עדכונים שוטפים בדף האינסטגרם: https://www.instagram.com/academylaam
 

עדכונים בקבוצת הפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/refualaam

 

מדיניות ביטולים / שינויים / דחיית / הקפאת מועד סבב מפגשים (קורס) מלא או מפגש אחד או יותר:

א. לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ב. ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - לא יאפשר הפקת כל החזר. יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד/ה בסבב הכנה מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות, ורישום של הרגע האחרון (בתוך שבועיים קודם למועד המפגש הראשון) אינו מקובל. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד/ה (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת ביטול / דחיית מועד סבב / "הקפאת" מועד סבב החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, ללא תלות בנסיבות, חריגות ככל שיהיו, בשליטת התלמיד/ה או שלא בשליטתו/ה.

 

ג. החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, עשויה להיות אפשרות של החלפת מועד סבב שלם או מפגש שיעור מסוים בו - באופן של "ראש בראש" בלבד, עם נרשם/ת מסבב אחר (או מסירת המקום בסבב), דרך קבוצת הפייסבוק שלנו:
facebook.com/groups/refualaam

("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים, או אל מפגש השיעור המסוים בסבב אחר). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין:
שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + מספר סבב נוכחי (לפני ההחלפה),
שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + מספר סבב נוכחי (לפני ההחלפה).

מובהר כי אנו לא יכולים להתחייב לזמינות אפשרות זו, התלויה בתלמידים אחרים בסבבים ותוכניותיהם.

כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים / שבוע/ות כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה קצרה. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

רפואה לעם

סבבי הכנה לשאלוני (ביוגרפי, מרחבי) רפואת שיניים

 

התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לרפואת שיניים לשנת 2019:  

 

לוח מפגשים קורסי הכנה רפואת שיניים 2019

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בירושלים כולל שאלונים בכתב (ביוגרפי, מרחבי). ההכנה לשלב זה מכילה מפגש אחד (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב כולל מבחני ידע בכימיה, מתמטיקה או בפיזיקה.
כבכל שנה, יתקיימו ברפואה לעם קורסי הכנה למיונים.

 

ההכנה למבחן הידע בכימיה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

ההכנה למבחן הידע במתמטיקה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

הכנה למבחן הידע בפיזיקה לא תתקיים בשנה זו (בהתאם להיעדר ביקוש לתחום בשנים קודמות).

 

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

בסוף כל קורס (למבחן ידע) תתקיים סימולציה, עם שאלות באופי של עקרונות דומים לאלו שנבחנו בשנה האחרונה במבחני הקבלה לרפואת שינים תל אביב.

 

קורסי ההכנה למבחני הידע מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר, ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורס כולל חומרי לימוד ותרגול עדכניים, הכוונה תינתן גם לחומרי תרגול נוספים.

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

 

שלב המיונים השני לרפואת שיניים בתל אביב ובירושלים כולל ראיונות בעל-פה. סבב ההכנה לראיונות רפואת שיניים בתל אביב / ירושלים הינו בן 2 מפגשים וזמין כעת לרישום, כמפורט בלוח המפגשים המצורף. 

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

 

קורסי ההכנה הקרובים לרפואת שיניים (ועד להודעת עדכון חדשה רשמית במייל זה בנושא) יתקיימו ברחוב השלום 7 (ולא 7א'), על יד יגאל אלון, קומה 4, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

 

שלב המיונים השני (שלב 2) לרפואת שיניים, הן בירושלים והן בתל אביב, כולל ראיונות קבלה בעל-פה. ההרשמה להכנה זו פתוחה כעת לרישום נפרד באתר זה.

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 840 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-12 מפגשים, סה"כ 14 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

 

לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות לשאלוני רפואת שיניים, ההרשמה הנפרדת לסבב זה תהיה כרוכה בעלות של 150 שקלים למפגש ההכנה לשאלונים (ביוגרפי, מרחבי).

 

הרשמה ל-2 מפגשי ההכנה הנפרדים לראיונות בעל-פה לרפואת שיניים (תל אביב, העברית) תהיה כרוכה בעלות דומה באופן יחסי למספר השיעורים (לכיסוי עלויות קיום 2 מפגשים), 200 שקלים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

 

השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם (חוצץ "השלמת רישום" בחלק העליון של עמוד זה, תחת הכותרת "מידע לנרשמים"):

refualaam.co.il/site/register/form

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

נבהיר כי פתיחת הקורס ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום קורס / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הקורס יבוטל מראש והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד בסבבי ההכנה לשאלונים והראיונות / או הדפסות החומרים במקרה של סבבי ההכנה למבחני הידע בכימיה / מתמטיקה / פיזיקה (100 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

 

החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, שינוי או ביטול רישום לסבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו: facebook.com/groups/refualaam
("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

 

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

שבוע נעים!

רפואה לעם

סבבי הכנה לראיונות בעל-פה רפואת שיניים

 

התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לרפואת שיניים לשנת 2019:  

 

לוח מפגשים קורסי הכנה רפואת שיניים 2019

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בירושלים כולל שאלונים בכתב (ביוגרפי, מרחבי). ההכנה לשלב זה מכילה מפגש אחד (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב כולל מבחני ידע בכימיה, מתמטיקה או בפיזיקה.
כבכל שנה, יתקיימו ברפואה לעם קורסי הכנה למיונים.

 

ההכנה למבחן הידע בכימיה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

ההכנה למבחן הידע במתמטיקה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

הכנה למבחן הידע בפיזיקה לא תתקיים בשנה זו (בהתאם להיעדר ביקוש לתחום בשנים קודמות).

 

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

בסוף כל קורס (למבחן ידע) תתקיים סימולציה, עם שאלות באופי של עקרונות דומים לאלו שנבחנו בשנה האחרונה במבחני הקבלה לרפואת שינים תל אביב.

 

קורסי ההכנה למבחני הידע מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר, ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורס כולל חומרי לימוד ותרגול עדכניים, הכוונה תינתן גם לחומרי תרגול נוספים.

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

 

שלב המיונים השני לרפואת שיניים בתל אביב ובירושלים כולל ראיונות בעל-פה. סבב ההכנה לראיונות רפואת שיניים בתל אביב / ירושלים הינו בן 2 מפגשים וזמין כעת לרישום, כמפורט בלוח המפגשים המצורף. 

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

 

קורסי ההכנה הקרובים לרפואת שיניים (ועד להודעת עדכון חדשה רשמית במייל זה בנושא) יתקיימו ברחוב השלום 7 (ולא 7א'), על יד יגאל אלון, קומה 4, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

 

שלב המיונים השני (שלב 2) לרפואת שיניים, הן בירושלים והן בתל אביב, כולל ראיונות קבלה בעל-פה. ההרשמה להכנה זו פתוחה כעת לרישום נפרד באתר זה.

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 840 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-12 מפגשים, סה"כ 14 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

 

לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות לשאלוני רפואת שיניים, ההרשמה הנפרדת לסבב זה תהיה כרוכה בעלות של 150 שקלים למפגש ההכנה לשאלונים (ביוגרפי, מרחבי).

 

הרשמה ל-2 מפגשי ההכנה הנפרדים לראיונות בעל-פה לרפואת שיניים (תל אביב, העברית) תהיה כרוכה בעלות דומה באופן יחסי למספר השיעורים (לכיסוי עלויות קיום 2 מפגשים), 200 שקלים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

 

השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם (חוצץ "השלמת רישום" בחלק העליון של עמוד זה, תחת הכותרת "מידע לנרשמים"):

refualaam.co.il/site/register/form

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

נבהיר כי פתיחת הקורס ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום קורס / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הקורס יבוטל מראש והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד בסבבי ההכנה לשאלונים והראיונות / או הדפסות החומרים במקרה של סבבי ההכנה למבחני הידע בכימיה / מתמטיקה / פיזיקה (100 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

 

החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, שינוי או ביטול רישום לסבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו: facebook.com/groups/refualaam
("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

 

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

שבוע נעים!

רפואה לעם

קורסי הכנה למבחני הידע (כימיה, מתמטיקה) ברפואת שיניים תל אביב

 

התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לרפואת שיניים לשנת 2019:  

 

לוח מפגשים קורסי הכנה רפואת שיניים 2019

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בירושלים כולל שאלונים בכתב (ביוגרפי, מרחבי). ההכנה לשלב זה מכילה מפגש אחד (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב כולל מבחני ידע בכימיה, מתמטיקה או בפיזיקה.
כבכל שנה, יתקיימו ברפואה לעם קורסי הכנה למיונים.

 

ההכנה למבחן הידע בכימיה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

ההכנה למבחן הידע במתמטיקה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

הכנה למבחן הידע בפיזיקה לא תתקיים בשנה זו (בהתאם להיעדר ביקוש לתחום בשנים קודמות).

 

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

בסוף כל קורס (למבחן ידע) תתקיים סימולציה, עם שאלות באופי של עקרונות דומים לאלו שנבחנו בשנה האחרונה במבחני הקבלה לרפואת שינים תל אביב.

 

קורסי ההכנה למבחני הידע מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר, ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורס כולל חומרי לימוד ותרגול עדכניים, הכוונה תינתן גם לחומרי תרגול נוספים.

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

 

שלב המיונים השני לרפואת שיניים בתל אביב ובירושלים כולל ראיונות בעל-פה. סבב ההכנה לראיונות רפואת שיניים בתל אביב / ירושלים הינו בן 2 מפגשים וזמין כעת לרישום, כמפורט בלוח המפגשים המצורף. 

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

 

קורסי ההכנה הקרובים לרפואת שיניים (ועד להודעת עדכון חדשה רשמית במייל זה בנושא) יתקיימו ברחוב השלום 7 (ולא 7א'), על יד יגאל אלון, קומה 4, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

 

שלב המיונים השני (שלב 2) לרפואת שיניים, הן בירושלים והן בתל אביב, כולל ראיונות קבלה בעל-פה. ההרשמה להכנה זו פתוחה כעת לרישום נפרד באתר זה.

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 840 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-12 מפגשים, סה"כ 14 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

 

לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות לשאלוני רפואת שיניים, ההרשמה הנפרדת לסבב זה תהיה כרוכה בעלות של 150 שקלים למפגש ההכנה לשאלונים (ביוגרפי, מרחבי).

 

הרשמה ל-2 מפגשי ההכנה הנפרדים לראיונות בעל-פה לרפואת שיניים (תל אביב, העברית) תהיה כרוכה בעלות דומה באופן יחסי למספר השיעורים (לכיסוי עלויות קיום 2 מפגשים), 200 שקלים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

 

השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם (חוצץ "השלמת רישום" בחלק העליון של עמוד זה, תחת הכותרת "מידע לנרשמים"):

refualaam.co.il/site/register/form

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

נבהיר כי פתיחת הקורס ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום קורס / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הקורס יבוטל מראש והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד בסבבי ההכנה לשאלונים והראיונות / או הדפסות החומרים במקרה של סבבי ההכנה למבחני הידע בכימיה / מתמטיקה / פיזיקה (100 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

 

החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, שינוי או ביטול רישום לסבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו: facebook.com/groups/refualaam
("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

 

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

שבוע נעים!

רפואה לעם

קורסי קיץ

טרם נפתח לרישום

סבבי הכנה למור מרקם באר שבע

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2016 (קובץ "refua"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר רפואה לעם (https://www.refualaam.co.il/site/register ).

כל סבב מכיל 3 מפגשים. פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 
אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות). נבהיר כי סבבי ההכנה למור ולמרקם מיועדים למסלול ה-6 שנתי (ההכנה למס"ר ל-4 שנתי מתקיימת בסבבים ייעודיים נפרדים שייפתחו לרישום בהמשך).
 
השנה (2016) צפוי להתקיים סבב מפגשי הכנה נוסף (כהעשרה שאינה נחוצה), עבור מועמדים שירגישו צורך בהכנה נוספת מעבר לזו הניתנת כבכל שנה במסגרת 3 מפגשי ההכנה. פרטים אודות סבבי ההעשרה העתידיים יעודכנו באתר רפואה לעם בהמשך.
 
הסבבים בתל אביב מתקיימים בנחלת יצחק 2, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).
הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).
סבבים אחדים צפויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה).
 
השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.
לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות, ההרשמה תהיה כרוכה בעלות של 100 שקלים (ל-3 מפגשי ההכנה).
ההרשמה לסבבי ההכנה לראיונות באר שבע תפתח בהמשך השנה.
 
נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה כבעבר, 100 שקלים עבור 3 מפגשי ההכנה. 
בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם (סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו) באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום.
עלות שרת האכסון, והתשלום למתכנתים ולצוות הטכני לצורך ממשק התכנים באתר מומנה באופן אישי על ידי הסטודנטים המתנדבים, לצורך נוחיות הנגשת התכנים בצורה מרוכזת ונוחה יותר למועמדים. כדי לקבל גישה אל תכני התרגול שיועלו אל ממשק האתר, תתבקש השתתפות חלקית של 80 שקלים (מהעלות הכוללת שהושקעה). עלות זו מגולמת בדמי הרישום עבור המור והמרקם, כך שהעלות לסדנה תהיה סה"כ 180 שקלים.
נדגיש שוב כי עלות סדנאות ההכנה נותרה 100 שקלים ל-3 מפגשים כבעבר ואין חובה בהתחלקות בתשלום עבור התכנים שבאתר (ניתן לבקש פרטנית שלא לקבל גישה אל תכני התרגול שלנו באתר, ובכך לקבל לאחר הרישום החזר מלא עבור 80 השקלים).
אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.
הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה).
השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות paypal, דרך אתר רפואה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם):
https://www.refualaam.co.il/site/login
 
לאחר סיום הליך ההרשמה (דרך paypal באתר) ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום ישוריין.
קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך paypal, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.
נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.
הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).
 
מדיניות ביטולים והחזר דמי רישום
לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך paypal באתר). ביטול לאורך כל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.
ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד (80 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה). 
החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, שינוי סבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו ("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),
שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.
 
שבוע נעים!
רפואה לעם

2) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

3) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

4) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

5) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

6) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרויות מתמטיקה 5 יחידות קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות מתמטיקה 5 יחידות קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס מתמטיקה ל-5 יחידות מכיל 30 מפגשים, 4.5 שעות למפגש (220 שעות אקדמיות סה"כ לקורס).

דרישת ידע מקדים לקורס: עבור קורסי 5 יחידות מתמטיקה נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס מתמטיקה ל-5 יחידות מכיל 30 מפגשים, 4.5 שעות למפגש (220 שעות אקדמיות סה"כ לקורס):

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של כ-4 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 5 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 5 היחידות במתמטיקה וחומרי הלימוד והתרגול היא 2,800 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-30 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרויות מתמטיקה 4 יחידות קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות מתמטיקה 4 יחידות קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס מתמטיקה ל-4 יחידות מכיל 27 מפגשים, 4.5 שעות למפגש (כ-200 שעות אקדמיות סה"כ לקורס):

דרישת ידע מקדים לקורס: עבור קורסי 4 יחידות מתמטיקה נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס מתמטיקה ל-4 יחידות מכיל 27 מפגשים, 4.5 שעות למפגש (כ-200 שעות אקדמיות סה"כ לקורס):

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של כ-4 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 4 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 4 היחידות במתמטיקה וחומרי הלימוד והתרגול היא 2,500 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-27 מפגשים, סה"כ 13.1 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרות היסטוריה 2 יחידות קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות היסטוריה 2 יחידות קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס היסטוריה ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס היסטוריה ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של 3 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 2 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 2 היחידות בהיסטוריה וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרות תנ"ך 2 יחידות קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות תנ"ך 2 יחידות קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס תנ"ך ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס תנ"ך ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של 3 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 2 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 2 היחידות בתנ"ך וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרות ספרות 2 יחידות קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות ספרות 2 יחידות קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס ספרות ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס ספרות ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של 3 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 2 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 2 היחידות בספרות וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרות היסטוריה 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות היסטוריה 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס היסטוריה 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס היסטוריה 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של 3 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 3 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 3 היחידות בהיסטוריה (מוגבר ל-5 יחידות) וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרות תנ"ך 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות תנ"ך 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס תנ"ך 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס תנ"ך 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של 3 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 3 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 3 היחידות בתנ"ך (מוגבר ל-5 יחידות) וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

אקדמיה לעם - קורס הכנה לבגרות ספרות 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) קיץ 2022

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות ספרות 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) קיץ 2022 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

כל קורס ספרות 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס ספרות 3 יחידות (מוגבר ל-5 יחידות) מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

קורסי הבגרויות באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) הם במתכונת של 3 חודשים מלאים, ובהם מספר שבועות אחרונים המיועדים כולם למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הבגרויות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 3 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד בסניפים ברחבי הארץ.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לבגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף כמות חומרי הלימוד הגדולה יותר שהורחבה משמעותית בהיקפה ומודפסת כעת לכל תלמיד (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום קורסי כלל 3 היחידות בספרות (מוגבר ל-5 יחידות) וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחומי הבגרויות.

 

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורסי הבגרויות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, לפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך. במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק החזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועדת לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הלימוד והתרגול (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:
 
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

בגרות מתמטיקה 5 יחידות

מידע...

2) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

3) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

4) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

5) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

6) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

פסיכומטרי


למידע נוסף

img09

צפייה בלו"ז קורסי
הפסיכומטרי הארצי

צפייה בלוז הארצי של קורסי הפסיכומטרי.

View more
img09

הורדת לו"ז קורסי הפסיכומטרי הארצי

View more

 

לפרטים על הפסיכומטרי המקוון לעם - קורס פסיכומטרי מקוון מלא ללא דמי השתתפות - ניתן ליצור עמנו קשר במייל: academylaam@gmail.com

 

מצורפים פרטים למקומות אחרונים בקורסי ההכנה הקרובים לפסיכומטרי:

 

עלות קורס מלא (כולל ערכות הספרים) בדמי השתתפות מסובסדים: 2,420 שקלים.

 

מיקום הקורסים: אקדמיה לעם מפעילה כיתות הכנה לפסיכומטרי ולבגרויות בתל אביב, יפו, נתניה, רעננה, כפר סבא, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, אורנית, ראש העין, פתח תקווה, בני ברק, גבעת שמואל, גבעתיים, קריית אונו, גני תקווה, יהוד, אור יהודה, בית דגן, שוהם, חולון, בת ים, ראשון לציון, לוד, רמלה, נס ציונה, גן שורק, מודיעין, רחובות, יבנה, ירושלים, אריאל, קרית ארבע, גוש עציון, מעלה אדומים, ירושלים, בית שמש, אשדוד, קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, שער הנגב, נתיבות, להבים, אופקים, ערד, באר שבע, דימונה, רמת הנגב, ירוחם, מצפה רמון, אילת, חדרה, אור עקיבא, זכרון יעקב, עפולה, יוקנעם, טירת כרמל, חיפה, קרית אתא, קריית ביאליק, טבריה, משגב, עכו, נהריה, מעלות תרשיחא, ראש פינה, חצור הגלילית, קצרין, רמת הגולן צפון, קרית שמונה. אנו מעודדים ונכונים לפתיחת כיתות הכנה באזורים נוספים בארץ, כתלות בפניות המגיעות אלינו ובהתאם לצורך.

 

קורס למועד חורף דצמבר 2022: יחל ב-2.10.22, עבור הבחינה שתתקיים בחודש דצמבר 2022 (פירוט בהמשך קובץ הלוז).

 

קורס למועד אביב אפריל 2023: יחל ב-22.1.23, עבור הבחינה שתתקיים בחודש אפריל 2023 (פירוט בהמשך קובץ הלוז).

 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

refualaam.co.il/assets/pdf/psychometry.pdf

 

פירוט התאריכים והשעות עבור מועד אביב אפריל 2023 מופיע בהמשך קובץ הלוז (דפדוף לעמוד 13 ואילך) בקובץ קישור לוח מועדי השיעורים שבאתר.

 

פירוט התאריכים והשעות הספציפיים רק עבור קורס פרטני נבחר מופיעים גם הם באתר (לשונית "מועדי קורסים" בחלק העליון של עמוד זה).

 

ערכת הספרים: ניתנת כולה במסגרת אותה עלות מסובסדת (2,420 שקלים) בקורס. מאחר ועלות הספרים ברכישה נפרדת מהווה 900 שקלים מתוך עלות הקורס המסובסד כולו (לאור הרחבתה המשמעותית והיקפה הנרחב), בהחלט נמליץ על הצטרפות לקורס במידה והדבר מתאפשר ונותרו מקומות בקורס אליו ברצונך להירשם (פלטפורמה לציונים גבוהים). 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם בע"מ). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

//refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-trackid=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945


ההכנה לפסיכומטרי באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם בע"מ) משתתפים הן תלמידים המשפרים ציון והן תלמידים הניגשים למועד ראשון. בכיתות משולבים הן תלמידים הניגשים לפסיכומטרי לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

 

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, והיקף חומרי תרגול משקפת ברמת המרכז הארצי. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת פסיכומטרי במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

 

כל קורס מכיל כ-27 מפגשים (מפגשי שיעור + מפגשי סימולציה, כמפורט בלוז המפגשים שבאתר), 5 שעות אקדמיות למפגש (244 שעות אקדמיות סה"כ לקורס):

שיעורי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

החל מהחודש האחרון של הקורס (תקופת המרתון) מתקיים מפגש שלישי נוסף מדי שבוע (נוסף על שני המפגשים השבועיים של סימולציות ושיעורים המפורטים בלוח השיעורים), המיועד גם הוא לפיתרון סימולציה של אקדמיה לעם (6 סימולציות) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות מדי יום (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

 

קורסי הפסיכומטרי באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם בע"מ) הם במתכונת של 11 שבועות (כ-3 חודשים מלאים) לקורס, ובהם חודש אחרון שלם המיועד כולו למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הפסיכומטרי מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (שני המפגשים הראשונים מיועדים להסרת חלודה, ספר לימוד המבואות שממנו יש לקרוא לפני כל שיעור אינו מניח כל ידע קודם), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשתת לציונים גבוהים. קורס ההכנה לפסיכומטרי באקדמיה לעם שם דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של סימולציות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר אקדמיה לעם).

 

הקורסים מועברים על ידי מדריכי פסיכומטרי וותיקים בלבד, שהצטרפו לאקדמיה לעם לאחר עבודה במכוני הפסיכומטרי הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב דרך השלום 7 (ולא 7א'), על יד יגאל אלון, קומת קרקע, תל אביב. (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים במרכז צעירים דרום תל אביב מתקיימים ברחוב ורדיאל 17 (מרכז צעירים), תל אביב.

הקורסים ביפו מתקיימים ברחוב יפת 83 (מרכז צעירים), יפו.

הקורסים בנתניה מתקיימים ברחוב יהושע שטמפפר 4 (מרכז צעירים) נתניה.

הקורסים בכפר סבא מתקיימים ברחוב משה שרת 6 (בית הסטודנט), כפר סבא (בשיתוף פעולה מרכז צעירים כפר סבא).

הקורסים בהוד השרון בשעות הבוקר מתקיימים ברחוב בן גמלא 28, הוד השרון. הקורסים בהוד השרון בשעות הערב מתקיימים ברחוב כפר הדר 33, הוד השרון.

הקורסים באורנית מתקיימים במרכז הלימוד תרבותא, אורנית.

הקורסים בראש העין מתקיימים ברחוב מנחם עמוסי 1 (בית ספר עתיד), ראש העין. 

הקורסים בפתח תקווה מתקיימים ברחוב שפרינצק 39 (מרכז קהילתי אחדות), פתח תקווה (בשיתוף פעולה מרכז צעירים פתח תקווה).

הקורסים בגבעתיים מתקיימים ברחוב ח.נ. ביאליק 1 (מרכז צעירים "בית טייבר"), גבעתיים.

הקורסים בקריית אונו מתקיימים ברחוב תנועת המרי 2א (Ono hub), קרית אונו.

הקורסים באור יהודה מתקיימים ברחוב אליהו סעדון 87, אור יהודה.

הקורסים בשוהם מתקיימים ברחוב התירוש 1 (מרכז שלהבת), שוהם.

הקורסים בחולון מתקיימים ברחוב אליעזר בן יהודה 18 (מרכז צעירים), חולון.

הקורסים בבת ים מתקיימים ברחוב רהב 7 (מרכז 'כיוונים להצלחה'), בת ים.

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב הרצל 68, קומת קרקע (מתחם פסאג'), ראשון לציון.

הקורסים בלוד מתקיימים ברחוב שדרות גרטבול 2 (מרכז צעירים), לוד.

הקורסים ברמלה מתקיימים ברחוב הזית 4, רמלה.

הקורסים במודיעין מתקיימים ברחוב גינות החולה 52 (בית ספר נתיב זבולון), מודיעין.

הקורסים ברחובות בשעות הבוקר מתקיימים ברחוב דוד רמז 80 (מרכז צעירים), רחובות. הקורסים ברחובות בשעות הערב מתקיימים ברחוב דב קליין 1 (בית ספר קציר), רחובות.

הקורסים ביבנה מתקיימים ברחוב נופר 66 (מרכז צעירים), יבנה.

הקורסים בקרית ארבע מתקיימים ברחוב סולם אלדד 1 (מרכז צעירים), קרית ארבע.

הקורסים בגוש עציון מתקיימים ברחוב הגבעה הצהובה 6, אלון שבות (מרכז צעירים גוש עציון).

הקורסים במעלה אדומים מתקיימים ברחוב מדבר יהודה 1 (מרכז צעירים), מעלה אדומים.

הקורסים בירושלים מתקיימים: קורס 46 בוקר, 48 בוקר - ברחוב שבטי ישראל 22 (מרכז צעירים), ירושלים. כלל הקורסים האחרים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבית שמש מתקיימים ברחוב רש"י 11 (מרכז צעירים), בית שמש.

הקורסים באשדוד מתקיימים ברחוב הציונות 4 (מרכז צעירים), אשדוד.

הקורסים באשקלון מתקיימים ברחוב יעקב גרופר 18 (מרכז צעירים בית המתנדב, קומה 2), אשקלון.

הקורסים בקריית גת מתקיימים ברחוב שדרות העצמאות 47 (מרכז צעירים) קומה 2, קרית גת.

הקורסים בשדרות בשעות הערב מתקיימים ברחוב הדגל 4 (מרכז צעירים), שדרות. הקורסים בשדרות בשעות הבוקר מתקיימים ברחוב בר לב 4, שדרות.

הקורסים בשער הנגב מתקיימים במתנ"ס שער הנגב איבים, שער הנגב.

הקורסים בלהבים מתקיימים בסמוך לתחנת הרכבת.

הקורסים באופקים מתקיימים ברחוב רחבת יוני 1 (מרכז צעירים), אופקים.

הקורסים בערד מתקיימים ברחוב יאשיהו 16 (מרכז צעירים), ערד.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

הקורסים בדימונה מתקיימים ברחוב יגאל אלון 5 (מרכז צעירים) דימונה.

הקורסים בירוחם מתקיימים ברחוב צבי בורנשטיין (מרכז צעירים), ירוחם.

הקורסים בחדרה מתקיימים ברחוב הנשיא 15 (מרכז צעירים) חדרה.

הקורסים באור עקיבא מתקיימים ברחוב עליזה יאנסן 820 (מרכז צעירים), אור עקיבא.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

הקורסים בקריית ביאליק מתקיימים ברחוב ניר עם 3 (קריית החינוך אורט קריית ביאליק), קריית ביאליק.

הקורסים בטבריה מתקיימים ברחוב מעלה קק"ל 4 (ממול בית ספר עמל), טבריה.

הקורסים במשגב מתקיימים במבנה המועצה האזורית משגב, משגב.

הקורסים בראש פינה מתקיימים בסמוך למרכז הצעירים, ראש פינה.

הקורסים בחצור הגלילית מתקיימים ברחוב האשל 1א (מרכז צעירים), חצור הגלילית.

הקורסים בקצרין מתקיימים במרכז איתן (מרכז צעירים), קצרין.

הקורסים ברמת הגולן צפון מתקיימים במרכז צעירים צפון רמת הגולן.

הקורסים בקריית שמונה מתקיימים ברחוב יוסף טרומפלדור 32, קריית שמונה.

 

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

בתי הספר לפסיכומטרי ובגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שחזרה הפעילות הלימודית להיעשות כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף ערכת ספרי התרגול והלימוד שהורחב משמעותית בהיקפו החל ממועד קיץ יולי 2022 (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), הגדלת היקף השיעורים בקורסים והעלויות התפעוליות בתקופה זו של יוקר המחיה, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול ללא מטרות רווח היא 2,420 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-27 מפגשים, סה"כ 8.5 שקלים בלבד לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול (900 שקלים מתוך עלות הקורס המסובסד), תשלום שכר אטקרקטיבי של למעלה מ-100 שקלים למורים ומורות וותיקים ובולטים בתחום הפסיכומטרי.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  refualaam@gmail.com), והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

 

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס הפסיכומטרי תהיה האפשרות לפנות בבקשה לביטול רישום והשתתפות בקורס נתון מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר) - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, הכל בכפוף ולפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך המובא גם בקישור להלן "מדיניות ביטולים / שינויים והסכם השתתפות פסיכומטרי". במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:

מדיניות ביטולים / שינויים והסכם השתתפות פסיכומטרי

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

ניתן לשריין דרכנו (במייל) מקום בקורס ללא עלות ל-24 שעות: academylaam@gmail.com

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

 


 

בדיקת חיבורים מלאה ומקיפה באופן מסובסד (עבור תלמידי חוץ)

בדיקת חיבורים באקדמיה לעם כוללת משוב מפורט עם תיקונים והערות בגוף החיבור ועם הערת סיכום מפורטת בסופו, וכן עם ציונים הן על ממד התוכן והן על ממד הלשון. באקדמיה לעם לא מוצעת בדיקת חיבור עם ציונים בלבד וללא הערות (כניתן בגופים הפועלים למטרות רווח). 
 
כלל הניגשים לפסיכומטרי (בכל קורס או מוסד לימודי שהוא וכן הניגשים לבחינה באופן עצמאי) זכאים לשירות בדיקת החיבורים באקדמיה לעם, בעלות של 29 שקלים בלבד לכל בדיקת חיבור מקיפה. 
 
חבילות בדיקת חיבורים אפשריות לבחירה:
עלות מסובסדת לבדיקת חיבור אחד: 29 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת שני חיבורים: 58 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת שלושה חיבורים: 84 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת ארבעה חיבורים: 112 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת חמישה חיבורים: 139 שקלים סה"כ (חבילה מומלצת)
 
החיבורים נבדקים על ידי מעריכים מקצועיים ומנוסים, המיומנים בבדיקת חיבורי פסיכומטרי בקורסי הארגון לאורך השנים (ו/או במוסדות הגדולים בהם העריכו חיבורי פסיכומטרי טרם הצטרפותם אלינו). מעריכי החיבורים המקצועיים יעריכו את החיבור, והציון שיינתן לו יהיה על פי הפרמטרים של המרכז הארצי. בנוסף לציון המפורט לממד התוכן ולממד הלשון, יינתן משוב מקצועי ומפורט ומקצועי על החיבור וכן דגשים לשיפור (כתלות בצורך) לצורך היכולת להשתפר בכתיבת החיבורים הבאים. 

כלומר, בדיקת כל חיבור באקדמיה לעם כוללת 3 רכיבים (שלוש רמות של בדיקה מפורטת):
1. הערות בגוף החיבור הנוגעות לחזרתיות מיותרת, בעיות ברצף הלוגי של הטיעונים הנכתבים, טעויות כתיב, המלצות לכתיבה נכונה, וכן הלאה. כל הערה מופיעה בגוף החיבור, בסמוך למיקום בו נכתב החלק המצריך שינוי.  
2. דגשים כלליים לסיכום המופיעים במרוכז גם בסוף החיבור, אשר כוללים את נקודות החוזק והחולשה שבאו לידי ביטוי בחיבור שהוגש לבדיקה.
3. ציון בין 1 ל-6 בממד התוכן, וכן ציון בין 1 ל-6 בממד הלשון (בהתאם לציונים הניתנים על ידי המרכז הארצי). 
 
בדיקת חיבור אורכת בממוצע 5 ימים ממועד הגשתו בהצלחה באזור האישי באתר אקדמיה לעם. 
מומלץ להעלות את החיבורים בפריסה לאורך תקופת הלמידה, כ-1-2 חיבורים בשבוע. 
נבקש לקחת בחשבון כי בשל עומס שליחת החיבורים בשבועיים שלפני הבחינה ומשך הבדיקה הצפוי במועד זה (מעט ארוך יותר בשל העומס), המומלץ הוא להקדים ולשלוח חיבורים לבדיקה אף קודם לכן. כלל החיבורים המוגשים בזמן עד למועד הדד-ליין האחרון להגשה לאותו מועד (המפורט באזור האישי באתר) מוחזרים קודם למועד הבחינה. 
 
ככל שמתרגלים יותר, נעשים מודעים יותר לנקודות החוזק והחולשה, וככלל ניתן לצפות למגמת שיפור. עם זאת, הליך כתיבת החיבור כרוכה במשבים קוגניטיביים וככזו עשויה להיות מושפעת בין היתר מהפרעות במהלך התרגול, הלך הרוח והרגשות בעת כתיבתו, עומס ולחץ הנחווים בתקופת זמן מסוימת, ועוד. לכן, אין זה הכרח שהציון לחיבורים יעלה מהגשת חיבור אחת לזו הבאה אחריה (או ככלל), בהחלט ייתכן פער בציון בין תרגול לתרגול (וכך גם בבחינה). הציון מותנה באיכות כתיבת החיבור המוגש. החשוב הוא ללמוד מההערות המפורטות הניתנות לכל חיבור שנבדק, ולא פחות חשוב מכך גם ללמוד כיצד ליישם אותן באופן נכון בחיבורים הבאים. 
 
מומלץ לבצע את כתיבת החיבור תחת זמנים כחלק מהתרגול (יש להקדיש 30 דקות לכתיבה). יש לשים לב לכך שרכישת חבילת בדיקת חיבורים אינה כוללת את ההדרכה והדגשים הפדגוגיים הניתנים במהלך הקורס אודות האופן הרצוי לכתיבת חיבורים.
 
החיבורים מוגשים באופן אנונימי, עם מספר זיהוי בלבד (כפי שנעשה בבחינה).
תעודת הזהות (בלבד) תוזן על ידך בעת ההתחברות הראשונית למערכת החיבורים באתר (רק בעת ההתחברות הראשונה). 
 
הזכות להשתמש בשירות בדיקת החיבורים המסובסד באקדמיה לעם מוגבלת למועד אחד בלבד. ניתן לשלוח חיבור נוסף לבדיקה (כתלות בחבילה שנבחרה) לאחר או לפני קבלת המשוב עבור החיבור הקודם שהוגש. ניתן לרכוש בדיקות חיבורים ללא הגבלה באותו מועד (עד לתאריך הדד-ליין האחרון להגשה באותו מועד, המפורט במערכת החיבורים באזור האישי באתר). בדיקת כל חיבור כרוכה בתשלום נפרד. 
 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם:

refualaam.co.il/site/register/form

בחלון בחירת והוספת קורסים, תחת כפתור "הוסף קורס" => 
"אזור מרכז" => 
"פסיכומטרי" =>  
"בדיקת חיבורים מסובסדת" (בחירת החבילה הרצויה).

במהלך הימים הסמוכים שלאחר סיום הליך ההרשמה באתר, ייעשה השיבוץ לחבילה שנרכשה ויישלח מייל עם גישה והסבר מפורט אודות אופן הגשת החיבורים לבדיקה במערכת האתר. 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר מכסת החיבורים הניתנת לבדיקה באופן מסובסד זה במהלך אותו מועד (יש מספר מוגדר מעריכים ולכן של חבילות בדיקת החיבורים הזמינות לרכישה בעלות מסובסדת זו). התשלום לבדיקת חיבורים פתוח באתר עד לגמר מכסת הבדיקות.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מתשלום לחבילת חיבורים בהתראה של יום.

חבילות בדיקות החיבורים המסובסדות הפתוחות לרישום נכון לרגע זה מעודכנות באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום בגמר מכסת הזמנות הבדיקות).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

 


 

תשלום בעזרת הפיקדון

בהתאם להכרת אקדמיה לעם (רפואה לעם בע"מ) על ידי משרד החינוך כמוסד פסיכומטרי להשכלה בכלל אזורי הארץ, תשלום בעזרת הפיקדון לטובת קורס הפסיכומטרי או הבגרויות באקדמיה לעם יכול להיעשות באתר משרד הביטחון, לאחר השלמת התשלום באתר אקדמיה לעם כרגיל והשלמת שריון המקום לקורס. בהמשך לכך, ולאחר השלמת העברת הפיקדון דרך אתר משרד הביטחון, יופק החזר מלא בגין התשלום העצמאי שבוצע באתר לשריון המקום בקורס. 

 
במסגרת שלבי תשלום הפיקדון באתר משרד הביטחון, נדרשים להזין את הפרטים הבאים:
 
1. שובר לתשלום - נשלח מאיתנו במייל לאחר פניה אלינו בנושא.
2. קוד/סמל מוסד - מופיע בשובר לתשלום שנשלח מאיתנו במייל.
3. מספר סידורי של השובר - מופיע בשובר לתשלום שנשלח מאיתנו במייל. 
4. סכום מבוקש לתשלום - עלות הקורס המסובסד שאליו נרשמת באקדמיה לעם.
5. אימות סכום מבוקש לתשלום - עלות הקורס המסובסד שאליו נרשמת באקדמיה לעם. 
6. תעודת זהות של התלמיד/ה - יש לעדכן אותנו במספר ת.ז. בפנייתך אלינו. 
7. שם מלא של התלמיד/ה - יש לעדכן אותנו בשם מלא בפנייתך אלינו.  
 
קישורים לאתר משרד הביטחון עבור מימוש הפיקדון:
אתר ראשי של משרד הביטחון -  https://www.hachvana.mod.gov.il
מידע על פיקדון באתר משרד הביטחון -  https://www.hachvana.mod.gov.il/PikadonUpTo5/Pages/education.aspx
כניסה לאזור האישי באתר משרד הביטחון עבור מימוש פיקדון -  https://www.hachvana.mod.gov.il/org.malan.usc.ui/Login
 
• לאחר הגשת הבקשה לתשלום הפיקדון באתר משרד הביטחון, ובמידה וכלל הפרטים שהוזנו נכונים ותקינים – יישלח עבורך SMS מאתר משרד הביטחון עם אישור על קבלת הבקשה למימוש הפיקדון. סכום הכסף יועבר לחשבון הבנק של מוסד הלימודים תוך שבוע.
 
• לכן, בחלוף שבוע ימים ממועד השלמת התשלום באתר משרד הביטחון (ולא קודם לכן, כדי לאפשר את השלמת העברת סכום הכסף לבנק), יש לעדכן אותנו במייל נוסף מצידך לכתובת זו (academylaam@gmail.com) על כך שבוצע מטעמך תשלום בעזרת הפיקדון, לצורך קבלת החזר בגין התשלום המקורי שבוצע על ידך למוסד הלימודים.
 
כלומר, בהמשך לרישום ושריון המקום שביצעת ככולם דרך אתר רפואה לעם, באפשרותך להשלים את תשלום הפיקדון באתר משרד הביטחון. 
נבקש לשלוח אלינו על ידך מייל מצידך 7 ימים לאחר השלמת ביצוע תשלום הפיקדון על ידך באתר משרד הביטחון, לצורך הפקת החזר עבורך על ידנו של הסכום ששולם על ידך במקור דרך אתר אקדמיה לעם.
מכיוון שסכום הכסף מועבר על ידי משרד הביטחון לחשבון הבנק של מוסד הלימודים תוך שבוע ימים, נבקש לקבל מייל נוסף ממך בעוד 7 ימים, עם עדכון מצידך על כך שהתשלום בוצע על ידך באתר משרד הביטחון שבוע קודם לכן.
 
בקישור הבא מדריך הסבר אופן מימוש הפיקדון באדיבות משרד הביטחון:
 
 
ניתן להירשם ולשריין מקום ככולם דרך אתר רפואה לעם, ובהמשך לכך להשלים את תשלום הפיקדון באתר משרד הביטחון, ועם קבלת העדכון 7 ימים לאחר ביצוע תשלום הפיקדון, יופק החזר על הסכום ששולם דרך האתר:
 

 

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חיבור אחד

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שני חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שלושה חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - ארבעה חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חמישה חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד סתיו ספטמבר 2022) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,

קורסי פסיכומטרי למועד מבחן חורף דצמבר 2022

צפון
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 95 (ראשון ורביעי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 97 (שני וחמישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 99 (שלישי ושישי בוקר 9:30-14:00), חיפה
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 100 (שלישי ערב 17:30-22:00 ושישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 96 (ראשון ורביעי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 98 (שני וחמישי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 75 בוקר (שני וחמישי), חדרה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 76 ערב (שני וחמישי), חדרה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 77 ערב (שני וחמישי), אור עקיבא
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 78 ערב (ראשון ורביעי), עפולה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 79 ערב (ראשון ורביעי), יקנעם
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 80 ערב (ראשון ורביעי), טירת הכרמל
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 81 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 82 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 83 בוקר (שני וחמישי), חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 84 ערב (שני וחמישי), חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 85 ערב (שני וחמישי), קריית ביאליק
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 86 בוקר (ראשון ורביעי), טבריה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 87 בוקר (שני וחמישי), משגב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 88 ערב (ראשון ורביעי), כרמיאל
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 89 ערב (ראשון ורביעי), עכו
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 90 ערב (שני וחמישי), נהריה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 91 ערב (שני וחמישי), מעלות תרשיחא
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 92 ערב (ראשון ורביעי), ראש פינה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 93 ערב (ראשון ורביעי), חצור הגלילית
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 94 ערב (שני וחמישי), קריית שמונה
מרכז
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 95 (ראשון ורביעי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 97 (שני וחמישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 99 (שלישי ושישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 100 (שלישי ערב 17:30-22:00 ושישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 96 (ראשון ורביעי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 98 (שני וחמישי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 2 צהריים (ראשון ורביעי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 4 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 5 צהריים (שני וחמישי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 6 ערב (שני וחמישי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 7 (שלישי בוקר ושישי בוקר), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 8 (שלישי ערב ושישי בוקר), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 9 ערב (ראשון ורביעי), ורדיאל 17 ת"א
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 10 בוקר (ראשון ורביעי), נתניה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 11 ערב (ראשון ורביעי), נתניה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 12 ערב (שני וחמישי), רעננה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 13 בוקר (שני וחמישי), כפר סבא
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 14 ערב (שני וחמישי), דצמבר חורף
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 15 בוקר (ראשון ורביעי), הרצליה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 16 ערב (ראשון ורביעי), הרצליה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 17 ערב (ראשון ורביעי), הוד השרון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 18 ערב (שני וחמישי), ראש העין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 19 בוקר (שני וחמישי), פתח תקווה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 20 ערב (שני וחמישי), פתח תקווה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 21 ערב (ראשון ורביעי), גבעתיים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 22 בוקר (ראשון ורביעי), קריית אונו
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 23 ערב (ראשון ורביעי), קריית אונו
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 24 בוקר (ראשון ורביעי), כפר יונה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 25 ערב (שני וחמישי), אור יהודה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 26 ערב (ראשון ורביעי), שוהם
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 27 ערב (ראשון ורביעי), חולון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 28 בוקר (שני וחמישי), בת ים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 29 ערב (שני וחמישי), בת ים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 30 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 31 ערב (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2021 קורס 32 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 33 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 34 (שלישי בוקר ושישי בוקר), ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 36 ערב (ראשון ורביעי), לוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 37 ערב (שני וחמישי), רמלה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 38 ערב (שני וחמישי), יד בנימין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2022 קורס 39 ערב (שני וחמישי), מודיעין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 40 בוקר (שני וחמישי), רחובות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 41 ערב (שני וחמישי), רחובות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 42 ערב (ראשון ורביעי), יבנה
נגב
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 95 (ראשון ורביעי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 97 (שני וחמישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 99 (שלישי ושישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 100 (שלישי ערב 17:30-22:00 ושישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 96 (ראשון ורביעי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 98 (שני וחמישי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 53 בוקר (ראשון ורביעי), אשדוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 54 ערב (ראשון ורביעי), אשדוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 55 בוקר (שני וחמישי), אשדוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 56 ערב (ראשון ורביעי), קריית מלאכי
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 57 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 58 בוקר (ראשון ורביעי), קריית גת
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 59 ערב (שני וחמישי), קריית גת
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 60 ערב (ראשון ורביעי), שדרות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 61 ערב (שני וחמישי), נתיבות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 62 ערב (שני וחמישי), אופקים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 63 ערב (ראשון ורביעי), ערד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 64 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 65 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 66 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 67 ערב (שני וחמישי), באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 68 (שלישי בוקר ושישי בוקר), באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 69 (שלישי ערב ושישי בוקר), באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 70 ערב (שני וחמישי), דימונה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 71 ערב (ראשון ורביעי), רמת הנגב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 72 ערב (שני וחמישי), ירוחם
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 73 ערב (שני וחמישי), הערבה התיכונה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 74 ערב (ראשון ורביעי), אילת
ירושלים
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 95 (ראשון ורביעי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 97 (שני וחמישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 99 (שלישי ושישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 100 (שלישי ערב 17:30-22:00 ושישי בוקר 9:30-14:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 96 (ראשון ורביעי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
אונליין - קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 98 (שני וחמישי ערב 17:30-22:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 43 ערב (ראשון ורביעי), קרית ארבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 44 ערב (ראשון ורביעי), גוש עציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 45 ערב (ראשון ורביעי), מעלה אדומים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 46 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 47 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 48 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 49 ערב (שני וחמישי), ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 50 (שלישי בוקר ושישי בוקר), ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 51 (שלישי ערב ושישי בוקר), ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה חורף דצמבר 2022 קורס 52 ערב (שני וחמישי), בית שמש

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

img09

צפייה בלו"ז קורסי
הבגרויות הארצי

צפייה בלוז הארצי של קורסי הבגרויות.

View more
img09

הורדת לו"ז קורסי הבגרויות הארצי

View more

מועדי בגרויות

בגרויות חורף 2023

צפון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), חיפה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), חדרה
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), חיפה
חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חדרה
חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חיפה
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חדרה
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חיפה
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חדרה
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חיפה
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חדרה
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חדרה
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חיפה
חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חדרה
חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חיפה
חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חדרה
חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי) , קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ירושלים
חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
מרכז
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), תל אביב
חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ראשון לציון
חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ראשון לציון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
נגב
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), באר שבע
חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), אשקלון
חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 3 (שלישי וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורי און-ליין חורף 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות חורף 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון

בגרויות קיץ 2023

צפון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חדרה
קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חדרה
קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חדרה
קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חיפה
קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חדרה
קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), חיפה
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
נגב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), באר שבע
קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), אשקלון
קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), באר שבע
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), שיעורים און-ליין
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
מרכז
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ראשון לציון
קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), תל אביב
קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ראשון לציון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), שיעורים און-ליין
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי) , ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ירושלים
קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), ירושלים
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 4 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 5 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 4 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 3 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס מתמטיקה 3 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אנגלית 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס תנ"ך 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס ספרות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 ערב (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה מוגבר 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס היסטוריה 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 2 בוקר (שני וחמישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס אזרחות 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס לשון עברית 2 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס כימיה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון
שיעורים אונליין קיץ 2023 - קורס פיזיקה 5 יחידות למועד בגרות קיץ 2023 קורס 1 (שלישי ושישי), קורס מקוון

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

img09

צפייה בלו"ז קורסי
הרפואה הארצי

צפייה בלוז הארצי של קורסי הרפואה.

View more
img09

הורדת לו"ז קורסי הרפואה הארצי

View more

מועדי רפואה

סבבי הכנה לרפואה מסלול רגיל (6 שנתי)

מרכז
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 1 שנת 2022, ת"א
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 2 שנת 2022, ת"א
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 3 שנת 2022, ת"א
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 4 שנת 2022, ת"א
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 5 שנת 2022, ת"א
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 6 שנת 2022, ת"א
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 7 שנת 2022, ת"א
מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 8 שנת 2022, ת"א
סבב 9 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 10 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 11 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 12 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 13 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 14 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 15 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 16 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 17 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 18 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א
סבב 19 - מור מרקם ובן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - שנת 2022, ת"א

סבבי הכנה לרפואה מסלול לאחר תואר (4 שנתי)

צפון
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למור מרקם בן גוריון (באר שבע) ביוגרפי ומס"ר (6 שנתי + 4 שנתי) ולרפואת שיניים מתקיימים בתל אביב - לרישום לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "צפון"),
נגב
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למור מרקם בן גוריון (באר שבע) ביוגרפי ומס"ר (6 שנתי + 4 שנתי) ולרפואת שיניים מתקיימים בתל אביב - לרישום לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "נגב"),
ירושלים
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למור מרקם בן גוריון (באר שבע) ביוגרפי ומס"ר (6 שנתי + 4 שנתי) ולרפואת שיניים מתקיימים בתל אביב - לרישום לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "ירושלים"),
מרכז
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 6 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 7 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 8 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 9 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 10 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 14 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 15 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 16 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 17 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 18 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 11 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 12 שנת 2022, ת"א
קורס הכנה לביוגרפי ומס"ר (הכנה למסלול 4 שנתי) - סבב 13 שנת 2022, ת"א

סבבי הכנה לרפואת שיניים

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

4

5


© כל הזכויות שמורות לרפואה לעם
האתר נבנה על ידי רותם וניצן שמחי